Property 56709 photo 1
Property 56709 photo 2
Property 56709 photo 3
Property 56709 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 338 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 236 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 141 kv.m.

Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
150 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 65125
  • Kvadratura 2710 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
192 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 40278
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51006
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Preporučujemo Za prodaju
179 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63493
  • Kvadratura 2950 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
200 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 50156
  • Kvadratura 2150 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
150 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64037
  • Kvadratura 5088 m²
  • Udaljenost od mora 352 m

Prijava za Newsletter