220 000 € 198 000 €
113 €/m²
Property 41471 photo 1
Property 41471 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1750 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50672
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
320 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 63746
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 1280 m
Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
288 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 52613
  • Kvadratura 4300 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 477 €/m²
  • Kod objekta 50183
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 57759
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51006
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
300 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47178
  • Kvadratura 7857 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 46745
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 13600 m
Za prodaju
270 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50667
  • Kvadratura 4805 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter