Property 43300 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 390 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3484 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
102 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 63400
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 64250
  • Kvadratura 96000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64251
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
267 000 € 517 €/m²
  • Kod objekta 64828
  • Kvadratura 516 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 65416
  • Kvadratura 100188 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
80 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 63108
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
120 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65362
  • Kvadratura 1270 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
150 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 65125
  • Kvadratura 2710 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m

Prijava za Newsletter