150 000 €
24 €/m²
Property 65428 photo 1
Property 65428 photo 2
Property 65428 photo 3
Property 65428 photo 4
Property 65428 photo 5
Property 65428 photo 6
Property 65428 photo 7
Property 65428 photo 8
Property 65428 photo 9
Property 65428 photo 10
Property 65428 photo 11
Property 65428 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 73 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6086 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 241 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Perched on the edge of a cliff just outside the village of Kroustas, this exceptional build-ready plot enjoys uninterrupted, panoramic views over Mirabello Bay and spectacular east-facing sunrises. With a total area of 6,086.35 m² and a building allowance of 241.73 m², the property is sold with a valid building permit for a main residence of 179.09 m² and a guesthouse of 50.14 m², including a private swimming pool. Offering abundant natural light, secure development rights, and a fast, cost-effective path to construction, this is a rare opportunity ideal for a private retreat, a high-end rental investment, or a combination of both in a truly prime location.

Za prodaju
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43591
  • Kvadratura 4071 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 51030
  • Kvadratura 3792 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 39770
  • Kvadratura 3455 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
130 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 57161
  • Kvadratura 1670 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
140 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 42785
  • Kvadratura 1247 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43087
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 52550
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64066
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter