110 000 €
27 €/m²
Property 51904 photo 1
Property 51904 photo 2
Property 51904 photo 3
Property 51904 photo 4
Property 51904 photo 5
Property 51904 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4017 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 210 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 65845
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62015
  • Kvadratura 6786 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57162
  • Kvadratura 1471 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
105 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 60258
  • Kvadratura 7018 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 54604
  • Kvadratura 2199 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 41628
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
160 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 41186
  • Kvadratura 4166 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
150 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40821
  • Kvadratura 1076 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
150 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65428
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m

Prijava za Newsletter