108 000 €
75 €/m²
Property 36055 photo 1
Property 36055 photo 2
Property 36055 photo 3
Property 36055 photo 4
Property 36055 photo 5
Property 36055 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1433 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m.

Za prodaju
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63071
  • Kvadratura 323 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 52550
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 54416
  • Kvadratura 1658 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
150 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 64036
  • Kvadratura 4290 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
95 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 51611
  • Kvadratura 2225 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
160 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 41186
  • Kvadratura 4166 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
120 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 44190
  • Kvadratura 14144 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m

Prijava za Newsletter