65 000 €
7 €/m²
Property 42794 photo 1
Property 42794 photo 2
Property 42794 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 8756 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
75 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 56833
  • Kvadratura 4265 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
64 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 49815
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 34469
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
86 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 46057
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
65 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36882
  • Kvadratura 5235 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56828
  • Kvadratura 3999 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
78 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 42245
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 47058
  • Kvadratura 309 m²
  • Udaljenost od mora 9300 m

Prijava za Newsletter