Prodaja - Zemljište 4014 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Retimno Arkadi Erfi
95 000 €
23 €/m²
Property 62020 photo 1
Property 62020 photo 2
Property 62020 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4014 kv.m. na Kritu.

Za prodaju
102 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 63400
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
120 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 47188
  • Kvadratura 1924 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
95 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 51611
  • Kvadratura 2225 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 41762
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 48428
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
80 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 63900
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
120 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 57918
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52547
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter