150 000 €
185 €/m²
Property 63801 photo 1
Property 63801 photo 2
Property 63801 photo 3
Property 63801 photo 4
Property 63801 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 809 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m
Za prodaju
170 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 56710
  • Kvadratura 6669 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Preporučujemo Za prodaju
214 000 €
  • Kod objekta 65947
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1180 m
Za prodaju
215 000 € 268 €/m²
  • Kod objekta 65280
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 46788
  • Kvadratura 1451 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63269
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter