128 000 €
128 €/m²
Property 64004 photo 1
Property 64004 photo 2
Property 64004 photo 3
Property 64004 photo 4
Property 64004 photo 5
Property 64004 photo 6
Property 64004 photo 7
Property 64004 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1670 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 997 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 55955
  • Kvadratura 3215 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
159 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 51499
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 54416
  • Kvadratura 1658 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43300
  • Kvadratura 3484 m²
  • Udaljenost od mora 390 m
Za prodaju
120 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 47077
  • Kvadratura 10200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
128 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 42231
  • Kvadratura 1034 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
160 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 62322
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43087
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod objekta 47196
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
115 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 62016
  • Kvadratura 5343 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter