130 000 €
105 €/m²
Property 59114 photo 1
Property 59114 photo 2
Property 59114 photo 3
Property 59114 photo 4
Property 59114 photo 5
Property 59114 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1229 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
120 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 57918
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56827
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65428
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
170 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 56710
  • Kvadratura 6669 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51455
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
107 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 45854
  • Kvadratura 5071 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter