215 000 €
268 €/m²
Property 65280 photo 1
Property 65280 photo 2
Property 65280 photo 3
Property 65280 photo 4
Property 65280 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 800 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
192 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 39609
  • Kvadratura 898 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
270 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50667
  • Kvadratura 4805 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
215 000 € 268 €/m²
  • Kod objekta 65280
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
260 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 45704
  • Kvadratura 6078 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
246 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 52108
  • Kvadratura 2615 m²
  • Udaljenost od mora 583 m
Za prodaju
215 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 62926
  • Kvadratura 8832 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
299 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 40594
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52232
  • Kvadratura 3592 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 63235
  • Kvadratura 4184 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 50298
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter