280 000 €
4308 €/m²
Property 65009 photo 1
Property 65009 photo 2
Property 65009 photo 3
Property 65009 photo 4
Property 65009 photo 5
Property 65009 photo 6
Property 65009 photo 7
Property 65009 photo 8
Property 65009 photo 9
Property 65009 photo 10
Property 65009 photo 11
Property 65009 photo 12
Property 65009 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63425
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 63507
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter