55 000 €
75 €/m²
Property 63352 photo 1
Property 63352 photo 2
Property 63352 photo 3
Property 63352 photo 4
Property 63352 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 730 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

For sale 2 adjacent plots of land, located in the area of ​​Kroustas, very close to the village. The plots are located on the top of the hill with unobstructed views of the mountain, the sea and the town of Agios Nikolaos. There is asphalt access and there is electricity, water and a telephone/internet line.

-Plot 1 is 730 sq m and has the right to build a house or apartments of a total area of ​​400 sq m + basement.

-Plot 2 is 730 sq m and has the right to build a detached house or apartments of a total area of ​​400 sq m + basement.

The price of each plot is 55,000 €

Za prodaju
64 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29556
  • Kvadratura 489 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
50 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56864
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 52467
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
53 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 34137
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63545
  • Kvadratura 11138 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
58 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 52387
  • Kvadratura 303 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
70 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 30724
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
78 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 42245
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
55 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 63352
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m

Prijava za Newsletter