70 000 €
109 €/m²
Property 30724 photo 1
Property 30724 photo 2
Property 30724 photo 3
Property 30724 photo 4
Property 30724 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 638 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 195 kv.m.

Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 48428
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
60 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 37922
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19200 m
Za prodaju
80 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 35883
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57162
  • Kvadratura 1471 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
65 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56832
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 34469
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
60 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 48834
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 57046
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter