62 000 €
103 €/m²
Property 52385 photo 1
Property 52385 photo 2
Property 52385 photo 3
Property 52385 photo 4
Property 52385 photo 5
Property 52385 photo 6
Property 52385 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 600 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 57113
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 837 m
Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 44724
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
64 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29556
  • Kvadratura 489 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Preporučujemo Za prodaju
60 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 62188
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
50 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 39460
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 45331
  • Kvadratura 9363 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 37925
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
64 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 60940
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter