53 000 €
121 €/m²
Property 34137 photo 1
Property 34137 photo 2
Property 34137 photo 3
Property 34137 photo 4
Property 34137 photo 5
Property 34137 photo 6
Property 34137 photo 7
Property 34137 photo 8
Property 34137 photo 9
Property 34137 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 438 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 355 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
64 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 60940
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
60 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 42779
  • Kvadratura 439 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 5771
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42792
  • Kvadratura 9519 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
60 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 37922
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19200 m
Za prodaju
50 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56864
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
70 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 64068
  • Kvadratura 5172 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
48 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 34136
  • Kvadratura 416 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter