430 000 €
1727 €/m²
Property 63236 photo 1
Property 63236 photo 2
Property 63236 photo 3
Property 63236 photo 4
Property 63236 photo 5
Property 63236 photo 6
Property 63236 photo 7
Property 63236 photo 8
Property 63236 photo 9
Property 63236 photo 10
Property 63236 photo 11
Property 63236 photo 12
Property 63236 photo 13
Property 63236 photo 14
Property 63236 photo 15
Property 63236 photo 16
Property 63236 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 3
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 249 kv.m u Atini. u podrumu se sastoji od WCostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
370 000 € 4352 €/m²
  • Kod objekta 59775
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 60001
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 57211
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63236
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30953
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 2840 €/m²
  • Kod objekta 33505
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter