500 000 €
2222 €/m²
Property 30953 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 225 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, travnjak, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
637 000 € 2548 €/m²
  • Kod objekta 28756
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 60001
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
570 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 61879
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2719 €/m²
  • Kod objekta 63576
  • Kvadratura 239 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
605 000 € 2630 €/m²
  • Kod objekta 39369
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 37565
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
440 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 34448
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
480 000 € 912 €/m²
  • Kod objekta 37336
  • Kvadratura 526 m²
  • Broj soba 12

Prijava za Newsletter