640 000 € 400 000 €
2041 €/m²
Property 14309 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 1915
  • Broj soba: 3
  • Bedrooms: 2
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 196 kv.m u Atini. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
940 000 € 1311 €/m²
  • Kod objekta 56235
  • Kvadratura 717 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
950 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 63756
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
850 000 € 2179 €/m²
  • Kod objekta 9375
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
950 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62318
  • Kvadratura 497 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 36274
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
765 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 51826
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 16614
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
920 000 € 2875 €/m²
  • Kod objekta 62424
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
765 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 63731
  • Kvadratura 308 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
637 000 € 2548 €/m²
  • Kod objekta 28756
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter