420 000 €
4000 €/m²
Property 60001 photo 1
Property 60001 photo 2
Property 60001 photo 3
Property 60001 photo 4
Property 60001 photo 5
Property 60001 photo 6
Property 60001 photo 7
Property 60001 photo 8
Property 60001 photo 9
Property 60001 photo 10
Property 60001 photo 11
Property 60001 photo 12
Property 60001 photo 13
Property 60001 photo 14
Property 60001 photo 15
Property 60001 photo 16
Property 60001 photo 17
Property 60001 photo 18
Property 60001 photo 19
Property 60001 photo 20
Property 60001 photo 21
Property 60001 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 105 kv.m u Atini. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
490 000 € 3202 €/m²
  • Kod objekta 62905
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 2282 €/m²
  • Kod objekta 63437
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 36274
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 60001
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 912 €/m²
  • Kod objekta 37336
  • Kvadratura 526 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 58432
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
440 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 34448
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
570 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 61879
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter