500 000 €
4167 €/m²
Property 57211 photo 1
Property 57211 photo 2
Property 57211 photo 3
Property 57211 photo 4
Property 57211 photo 5
Property 57211 photo 6
Property 57211 photo 7
Property 57211 photo 8
Property 57211 photo 9
Property 57211 photo 10
Property 57211 photo 11
Property 57211 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1890
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 120 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. ninth floor se sastoji od dnevne sobe. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 52053
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 60001
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 62910
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 57211
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
637 000 € 2548 €/m²
  • Kod objekta 28756
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 58432
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 31877
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
490 000 € 3202 €/m²
  • Kod objekta 62905
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
640 000 € 1205 €/m²
  • Kod objekta 57705
  • Kvadratura 531 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter