600 000 €
2000 €/m²
Property 63203 photo 1
Property 63203 photo 2
Property 63203 photo 3
Property 63203 photo 4
Property 63203 photo 5
Property 63203 photo 6
Property 63203 photo 7
Property 63203 photo 8
Property 63203 photo 9
Property 63203 photo 10
Property 63203 photo 11
Property 63203 photo 12
Property 63203 photo 13
Property 63203 photo 14
Property 63203 photo 15
Property 63203 photo 16
Property 63203 photo 17
Property 63203 photo 18
Property 63203 photo 19
Property 63203 photo 20
Property 63203 photo 21
Property 63203 photo 22
Property 63203 photo 23
Property 63203 photo 24
Property 63203 photo 25
Property 63203 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 1994
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
490 000 € 2969 €/m²
  • Kod objekta 20949
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 1608 €/m²
  • Kod objekta 7610
  • Kvadratura 342 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 23422
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
490 000 € 1737 €/m²
  • Kod objekta 11385
  • Kvadratura 282 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter