660 000 €
3882 €/m²
Property 23806 photo 1
Property 23806 photo 2
Property 23806 photo 3
Property 23806 photo 4
Property 23806 photo 5
Property 23806 photo 6
Property 23806 photo 7
Property 23806 photo 8
Property 23806 photo 9
Property 23806 photo 10
Property 23806 photo 11
Property 23806 photo 12
Property 23806 photo 13
Property 23806 photo 14
Property 23806 photo 15
Property 23806 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 170 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 11012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 8115
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 66082
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
800 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 64888
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 3989
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
785 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 13520
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
760 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 22807
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter