Prodaja - Kuća 350 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
650 000 €
1857 €/m²
Property 38393 photo 1
Property 38393 photo 2
Property 38393 photo 3
Property 38393 photo 4
Property 38393 photo 5
Property 38393 photo 6
Property 38393 photo 7
Property 38393 photo 8
Property 38393 photo 9
Property 38393 photo 10
Property 38393 photo 11
Property 38393 photo 12
Property 38393 photo 13
Property 38393 photo 14
Property 38393 photo 15
Property 38393 photo 16
Property 38393 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 350 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, grejanje.

Za prodaju
950 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 14724
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Kod objekta 4837
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
760 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 22807
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 23473
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 23036
  • Kvadratura 276 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
900 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 3989
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
610 000 € 2440 €/m²
  • Kod objekta 58268
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter