Prodaja - Kuća 480 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
510 000 €
1063 €/m²
Property 23486 photo 1
Property 23486 photo 2
Property 23486 photo 3
Property 23486 photo 4
Property 23486 photo 5
Property 23486 photo 6
Property 23486 photo 7
Property 23486 photo 8
Property 23486 photo 9
Property 23486 photo 10
Property 23486 photo 11
Property 23486 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 10
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 480 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63203
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 63482
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8118
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
700 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 8142
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter