550 000 €
1608 €/m²
Property 7610 photo 1
Property 7610 photo 2
Property 7610 photo 3
Property 7610 photo 4
Property 7610 photo 5
Property 7610 photo 6
Property 7610 photo 7
Property 7610 photo 8
Property 7610 photo 9
Property 7610 photo 10
Property 7610 photo 11
Property 7610 photo 12
Property 7610 photo 13
Property 7610 photo 14
Property 7610 photo 15
Property 7610 photo 16
Property 7610 photo 17
Property 7610 photo 18
Property 7610 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2001
  • Broj soba: 10
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 342 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, 3 WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
480 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 26096
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 30111
  • Kvadratura 505 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 43860
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 61660
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
785 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 13520
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 8142
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter