150 000 €
205 €/m²
Property 62922 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 90 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 731 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 365 kv.m.

Na prodaju: Plac na odličnoj lokaciji, na samo 90 metara od mora i blizu centra Skale Sotiros.

Idealan za izgradnju turističkih objekata, sa brzim pristupom plaži i lakim povezivanjem sa lokalnim sadržajima.

Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 19080
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
123 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 40072
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
218 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 58350
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 50474
  • Kvadratura 5770 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
150 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 55947
  • Kvadratura 4848 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
200 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60801
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
145 000 € 512 €/m²
  • Kod objekta 65474
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
160 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 60802
  • Kvadratura 554 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
200 000 € 487 €/m²
  • Kod objekta 59543
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter