145 000 €
512 €/m²
Property 65474 photo 1
Property 65474 photo 2
Property 65474 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 330 m

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 283 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 142 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
200 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60801
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
150 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 55947
  • Kvadratura 4848 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
160 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 60809
  • Kvadratura 1327 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
130 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 5267
  • Kvadratura 1137 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 3860
  • Kvadratura 2995 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 19910
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
123 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 40072
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter