160 000 €
288 €/m²
Property 60802 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 554 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 222 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 6454
  • Kvadratura 461 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 € 487 €/m²
  • Kod objekta 59543
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
150 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 63564
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 19080
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
200 000 €
  • Kod objekta 3410
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 50474
  • Kvadratura 5770 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
218 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 58350
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
200 000 € 542 €/m²
  • Kod objekta 59542
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter