Prodaja - Zemljište 4848 m² na Tasosu

Grčka Makedonija Prefektura Kavala Tasos
150 000 €
30 €/m²
Property 55947 photo 1
Property 55947 photo 2
Property 55947 photo 3
Property 55947 photo 4
Property 55947 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od grada: 1 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4848 kv.m. na Tasosu.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
145 000 € 226 €/m²
  • Kod objekta 58079
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 19080
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 62922
  • Kvadratura 731 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
123 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 40072
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
150 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 63564
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 4121
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60801
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 480 m

Prijava za Newsletter