200 000 €
49 €/m²
Property 60801 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 480 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4010 kv.m. na Tasosu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
218 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 58350
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
195 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 63662
  • Kvadratura 985 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
200 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60801
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
200 000 €
  • Kod objekta 3410
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
200 000 € 542 €/m²
  • Kod objekta 59542
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 487 €/m²
  • Kod objekta 59543
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
230 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 37374
  • Kvadratura 20934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter