160 000 €
27 €/m²
Property 50474 photo 1
Property 50474 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5770 kv.m. na Tasosu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 235 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
160 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 60809
  • Kvadratura 1327 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 6454
  • Kvadratura 461 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 4121
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 62922
  • Kvadratura 731 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
150 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 3805
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 380 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
150 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 55947
  • Kvadratura 4848 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
145 000 € 512 €/m²
  • Kod objekta 65474
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 330 m

Prijava za Newsletter