123 000 €
123 €/m²
Property 40072 photo 1
Property 40072 photo 2
Property 40072 photo 3
Property 40072 photo 4
Property 40072 photo 5
Property 40072 photo 6
Property 40072 photo 7
Property 40072 photo 8
Property 40072 photo 9

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,3
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1000 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m.

Za prodaju
120 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 19910
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 6454
  • Kvadratura 461 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 50474
  • Kvadratura 5770 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 20313
  • Kvadratura 1086 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 3860
  • Kvadratura 2995 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
123 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 40072
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
150 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 62922
  • Kvadratura 731 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
160 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 60802
  • Kvadratura 554 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter