160 000 €
39 €/m²
Property 19080 photo 1
Property 19080 photo 2
Property 19080 photo 3
Property 19080 photo 4
Property 19080 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 260 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4012 kv.m. na Tasosu.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Јединствена прилика за куповину приобалног пољопривредног земљишта укупне површине 4.012 м², са неометаним погледом и директним приступом мору. Налази се на само 700 метара од луке у заливу Принoс, што омогућава лаку повезаност и приступачност.

Парцела је равна и већ подељена на два одвојена дела, што је чини идеалном за постављање два камп приколице, у складу са важећим урбанистичким прописима који дозвољавају постављање једне камп приколице по парцели.

Одличан избор за љубитеље природе или инвеститоре који траже миран приобални амбијент са могућношћу одмах искористити потенцијал.

Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 3860
  • Kvadratura 2995 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
150 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 3805
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 380 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 4121
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 62922
  • Kvadratura 731 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
195 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 63662
  • Kvadratura 985 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
218 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 58350
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
200 000 € 542 €/m²
  • Kod objekta 59542
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
160 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 60802
  • Kvadratura 554 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter