218 000 €
650 €/m²
Property 58350 photo 1
Property 58350 photo 2
Property 58350 photo 3
Property 58350 photo 4
Property 58350 photo 5
Property 58350 photo 6
Property 58350 photo 7

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 180 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 335 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 135 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
200 000 € 487 €/m²
  • Kod objekta 59543
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
195 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 63662
  • Kvadratura 985 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
200 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60801
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 42823
  • Kvadratura 2570 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
200 000 € 542 €/m²
  • Kod objekta 59542
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
230 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 37374
  • Kvadratura 20934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
200 000 €
  • Kod objekta 3410
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
218 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 58350
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter