250 000 €
5102 €/m²
Property 66031 photo 1
Property 66031 photo 2
Property 66031 photo 3
Property 66031 photo 4
Property 66031 photo 5
Property 66031 photo 6
Property 66031 photo 7
Property 66031 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 1962
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 49 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 65762
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 36771
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod objekta 64947
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65759
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 64469
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 63941
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3623 €/m²
  • Kod objekta 64952
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter