240 000 €
2286 €/m²
Property 63941 photo 1
Property 63941 photo 2
Property 63941 photo 3
Property 63941 photo 4
Property 63941 photo 5
Property 63941 photo 6
Property 63941 photo 7
Property 63941 photo 8
Property 63941 photo 9
Property 63941 photo 10
Property 63941 photo 11
Property 63941 photo 12
Property 63941 photo 13
Property 63941 photo 14
Property 63941 photo 15
Property 63941 photo 16
Property 63941 photo 17
Property 63941 photo 18
Property 63941 photo 19
Property 63941 photo 20
Property 63941 photo 21
Property 63941 photo 22
Property 63941 photo 23
Property 63941 photo 24
Property 63941 photo 25
Property 63941 photo 26
Property 63941 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
215 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 60056
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65208
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod objekta 63264
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod objekta 64478
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 48551
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 66117
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod objekta 62059
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 64493
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter