290 000 €
3372 €/m²
Property 64591 photo 1
Property 64591 photo 2
Property 64591 photo 3
Property 64591 photo 4
Property 64591 photo 5
Property 64591 photo 6
Property 64591 photo 7
Property 64591 photo 8
Property 64591 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju stan od 86 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, travnjak, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
290 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 36771
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 55996
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 3195 €/m²
  • Kod objekta 57576
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod objekta 57577
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 65565
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 4416 €/m²
  • Kod objekta 65758
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 65762
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 66031
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter