250 000 €
3676 €/m²
Property 65003 photo 1
Property 65003 photo 2
Property 65003 photo 3
Property 65003 photo 4
Property 65003 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 68 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 62767
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 60786
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 3405 €/m²
  • Kod objekta 64951
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52533
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 3706 €/m²
  • Kod objekta 65295
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 54691
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 65078
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65761
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3770 €/m²
  • Kod objekta 65294
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter