195 000 €
4333 €/m²
Property 63920 photo 1
Property 63920 photo 2
Property 63920 photo 3
Property 63920 photo 4
Property 63920 photo 5
Property 63920 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift.

Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod objekta 63918
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 64595
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod objekta 64755
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 62607
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 63831
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod objekta 64272
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod objekta 63922
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter