245 000 €
3603 €/m²
Property 65002 photo 1
Property 65002 photo 2
Property 65002 photo 3
Property 65002 photo 4
Property 65002 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 68 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 64595
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 64670
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 64754
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3560 €/m²
  • Kod objekta 64868
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter