285 000 €
1759 €/m²
Property 54695 photo 1
Property 54695 photo 2
Property 54695 photo 3
Property 54695 photo 4
Property 54695 photo 5
Property 54695 photo 6
Property 54695 photo 7
Property 54695 photo 8
Property 54695 photo 9
Property 54695 photo 10
Property 54695 photo 11
Property 54695 photo 12
Property 54695 photo 13
Property 54695 photo 14
Property 54695 photo 15
Property 54695 photo 16
Property 54695 photo 17
Property 54695 photo 18
Property 54695 photo 19
Property 54695 photo 20
Property 54695 photo 21
Property 54695 photo 22
Property 54695 photo 23
Property 54695 photo 24
Property 54695 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 162 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na trećem spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64608
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod objekta 57205
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod objekta 65194
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 6071 €/m²
  • Kod objekta 65843
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 63020
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod objekta 59146
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 57931
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod objekta 57500
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 59718
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 56861
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter