Property 57167 photo 1
Property 57167 photo 2
Property 57167 photo 3
Property 57167 photo 4
Property 57167 photo 5
Property 57167 photo 6
Property 57167 photo 7
Property 57167 photo 8
Property 57167 photo 9
Property 57167 photo 10
Property 57167 photo 11
Property 57167 photo 12
Property 57167 photo 13
Property 57167 photo 14
Property 57167 photo 15
Property 57167 photo 16
Property 57167 photo 17
Property 57167 photo 18
Property 57167 photo 19
Property 57167 photo 20
Property 57167 photo 21
Property 57167 photo 22
Property 57167 photo 23
Property 57167 photo 24
Property 57167 photo 25
Property 57167 photo 26
Property 57167 photo 27

Detalji

  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 77 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61581
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod objekta 57205
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 24359
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 57502
  • Kvadratura 119 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 57167
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61583
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod objekta 59146
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod objekta 57500
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod objekta 65194
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 41833
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter