275 000 €
1698 €/m²
Property 65889 photo 1
Property 65889 photo 2
Property 65889 photo 3
Property 65889 photo 4
Property 65889 photo 5
Property 65889 photo 6
Property 65889 photo 7
Property 65889 photo 8
Property 65889 photo 9
Property 65889 photo 10
Property 65889 photo 11
Property 65889 photo 12
Property 65889 photo 13
Property 65889 photo 14
Property 65889 photo 15
Property 65889 photo 16
Property 65889 photo 17
Property 65889 photo 18
Property 65889 photo 19
Property 65889 photo 20
Property 65889 photo 21
Property 65889 photo 22
Property 65889 photo 23
Property 65889 photo 24
Property 65889 photo 25
Property 65889 photo 26
Property 65889 photo 27

Detalji

  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Sadržaj

  • Kamin
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodajumezoneta od 162 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i kamin, grejanje.

Za prodaju
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod objekta 65194
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod objekta 62873
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 57931
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod objekta 57205
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod objekta 61749
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 66053
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod objekta 64607
  • Kvadratura 121 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 56861
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod objekta 65889
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter