390 000 €
2294 €/m²
Property 63020 photo 1
Property 63020 photo 2
Property 63020 photo 3
Property 63020 photo 4
Property 63020 photo 5
Property 63020 photo 6
Property 63020 photo 7
Property 63020 photo 8
Property 63020 photo 9
Property 63020 photo 10
Property 63020 photo 11
Property 63020 photo 12
Property 63020 photo 13
Property 63020 photo 14
Property 63020 photo 15
Property 63020 photo 16
Property 63020 photo 17
Property 63020 photo 18
Property 63020 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 14200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 170 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod objekta 55951
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 59718
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod objekta 56626
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 57304
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 57502
  • Kvadratura 119 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod objekta 57500
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod objekta 65194
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64608
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m

Prijava za Newsletter