410 000 €
5062 €/m²
Property 57931 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 81 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 4. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod objekta 23310
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod objekta 59146
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod objekta 55951
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 4455 €/m²
  • Kod objekta 56942
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 61592
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61583
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod objekta 64607
  • Kvadratura 121 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65140
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 34583
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter