Property 62449 photo 1
Property 62449 photo 2
Property 62449 photo 3
Property 62449 photo 4
Property 62449 photo 5
Property 62449 photo 6
Property 62449 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 84 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, 2 ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod objekta 58273
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 48551
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 62278
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod objekta 57577
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 63941
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 65565
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter