250 000 €
4167 €/m²
Property 48551 photo 1
Property 48551 photo 2
Property 48551 photo 3
Property 48551 photo 4
Property 48551 photo 5
Property 48551 photo 6
Property 48551 photo 7
Property 48551 photo 8
Property 48551 photo 9
Property 48551 photo 10
Property 48551 photo 11
Property 48551 photo 12
Property 48551 photo 13
Property 48551 photo 14
Property 48551 photo 15
Property 48551 photo 16

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod objekta 64594
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 63941
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 63905
  • Kvadratura 54 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65296
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4821 €/m²
  • Kod objekta 65763
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 64591
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 64543
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 64469
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter