240 000 €
3934 €/m²
Property 62278 photo 1
Property 62278 photo 2
Property 62278 photo 3
Property 62278 photo 4
Property 62278 photo 5
Property 62278 photo 6
Property 62278 photo 7
Property 62278 photo 8
Property 62278 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1997
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 61 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
290 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 58082
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65296
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 62453
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 63905
  • Kvadratura 54 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
330 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 55996
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63919
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 2876 €/m²
  • Kod objekta 37824
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3770 €/m²
  • Kod objekta 65294
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 60786
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter